Strona Główna

O firmie

Oferta

Galeria

Kontakt

 

 Kontakt, porady - dyżur całodobowy
 

 

Kompleksowa obsługa

Transport zwłok

Porady

Formalności pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Kraków zlokalizowany jest .... Nasze usługi pogrzebowe prowadzone sa na najwyższym poziomie. Firma pogrzebowa w Krakowie  dokłada wszelkich starań ...

 

czytaj więcej...

 

 

Zakład Pogrzebowy Kraków posiada wieloletnią praktykę w usługach pogrzebowych, kremacji zwłok, transporcie zwłok na terenie Białystok i całego kraju, oraz w międzynarodowym transporcie zwłok.

 


czytaj więcej...

 

 

W tej trudnej chwili, gdy nastąpi śmierć bliskiej nam osoby pogrążeni smutkiem i cierpieniem nie wiemy co robić.

czytaj więcej...

 

 

 

 

Nasza firma dopełni za Państwa wszelkich formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

czytaj więcej...

 

 

 

 

 

Klepsydry

 

Pogrzeb świecki lub wyznaniowy

 

Kremacja  (spopielenie ciał)

 

Przygotowujemy klepsydry o treści standardowej lub zaproponowanej przez klienta. Klepsydry zamieszczane są przez naszych pracowników w miejscach wyznaczonych przez bliskich zmarłego. Drukowane klepsydry są wysokiej jakości druku, laminowane co chroni je przed warunkami atmosferycznymi. Są bardzo estetyczne i profesjonalne.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

Organizujemy pogrzeby we wszystkich obrzędach religijnych. Służymy radą i pomocą, zapewniając właściwy wyraz ceremonii pogrzebowej. Na Państwa życzenie zapewniamy udział mistrza ceremonii, który prowadzi całą uroczystość.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

Spopielenie ciała umarłych jest bardzo starym rytuałem pogrzebowym. Zwyczaj chowania zwłok upowszechniła się dopiero w epoce judeochrześcijańskiej. Organizujemy pogrzeby, w których rodzina zmarłego bądź on sam jeszcze za życia zażyczył sobie, by jego ciało zostało spopielone. Prochy umieszczane są w urnie, którą można wybrać z naszej oferty. Urnę składa się do grobu lub kolumbarium (niszy na urny).

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linki zaprzyjaźnione

Pozycjonowanie internetowych strony Studio n3 – 1 szybki-serwer Bochnia

Pozycjonowanie internetowych strony Studio n3 – 1  lh Brok

Pozycjonowanie internetowych strony Studio n4 – 24tm Łuków

 

 

cba.4.03

12.06.2014 kat

fpk 3/63/ przkierowanie:  /   http://firma-pogrzebowa-pogrzeby-krakow.calll.pl/ http://firma-pogrzebowa-pogrzeby-krakow.luxj.pl   bylo p.zaklad-pogrzebowy-uslugi-krakow-malopolska.vcal.pl